fbpx

Окупанти затримують мешканців Запорізької області та змушують їх воювати

Головна Сторінка » Окупанти затримують мешканців Запорізької області та змушують їх воювати

Російські окупанти почали затримувати чоловіків на тимчасово захопленій території Запорізької області.

Військові шляхом погроз змушують їх воювати на боці РФ. Про це повідомляє Центр національного супротиву.

“Окупанти намагаються арештувати якомога більше чоловіків на ТОТ Запорізької області, щоб потім тиснути на них із метою мобілізації до лав російських окупаційних військ”, повідомили в ЦНС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські військові вибивають росіян на півдні

За даними центру, чоловіків на тимчасово окупованих територіях арештовують за найменшого приводу, зокрема, за порушення комендантської години, яку встановила окупаційна адміністрація.

Після цього затриманих відвозять до польових таборів, де на них вже чекають завезені з РФ ув’язнені, які погодились воювати на боці Росії.

“Злочинці чинять тиск на затриманих, схиляючи їх до служби в окупаційній армії”, додали в Центрі національного супротиву.

Окупаційні війська Росії активно готуються до оборони від контрнаступу Сил оборони у напрямку захопленого Мелітополя Запорізької області.

Загарбники споруджують не лише звичайні фортифікаційні лінії. Вони затоплюють деякі території для створення природних перешкод, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в телемарафоні “Єдині новини”.

У Telegram Федоров уточнив, що два тижні тому окупанти спеціально затопили район населеного пункту Михайлівка. У цей час вода стоїть у полях у Якимівському районі: у Петрівці, Ганнівці, В’язівці, Єлизаветівці.

Generated by Feedzy