Український музикант Олег Скрипка розсекретив професії своїх синів.
У програмі “Люкс Фм” співак зазначив, що його 18-річний син Роман вже є студентом, а 16-річний Устим навчається в 11 класі.
“Старший син навчається історії. Він – історик. Молодший син закінчує школу в цьому році, і він хоче бути музикантом. Як він зробить свою кар’єру, ми побачимо, але він пише свої музичні альбоми”, – поділився Скрипка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комік, ведучий Євробачення і політик – дружина Скічка розсекретила, чим зараз живе її чоловік
У якій країні навчатиметься Устим поки не відомо.
“Де буде можливість навчатися, там побачимо”, – підсумував музикант.
Раніше Скрипка зробив неоднозначну заяву щодо мобілізації. За словами виконавця, запитувати в нього про це недоречно, адже він – баяніст. Додав, що подібні запитання ставлять із метою “мокнути” його. Мовляв, згодом його слова можуть не так інтерпретувати в мережі. Тому він вважає, що краще не висловлювати свою думку щодо цього.