Онлайн-шлюб і свідоцтво про розлучення. У “Дії” з’являться вісім нових послуг

Головна Сторінка » Онлайн-шлюб і свідоцтво про розлучення. У “Дії” з’являться вісім нових послуг

Найближчим часом у застосунку “Дія” з’являться вісім нових послуг.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пише Урядовий портал.

Федоров анонсував наступні послуги.

Розмитнення авто

Це один з найбільш довгоочікуваних сервісів, який зробить процес розмитнення прозорим і швидким, без будь-яких суб’єктивних рішень з боку митниці та людського фактора. Для розрахунку ціни враховуватимуть лише сталі характеристики, на які не може вплинути митник, заявив міністр.

Онлайн-шлюб

Завдяки послузі українці зможуть одружуватися навіть не виходячи з дому. Чи навіть, якщо перебувають у різних містах зі своїми коханими, сказав Федоров.

У застосунку “Дія” з’явиться онлайн-шлюб.

Сервіси для ветеранів

Нададуть можливість отримати онлайн-статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого захисника чи захисниці України.

Кабінет пацієнта і медичні пуші

Сервіс дозволить зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я через “Дію”, а потім вибрати лікаря і підписати декларацію. Крім того, повідомлення від ЕСОЗ надходитимуть ще й у “Дію”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо загубили смартфон – п’ять порад

Відкритий код Дії

Допоможе експортувати застосунок в інші країни та супроводжувати його інтеграцію. Крім того, дозволить IT-спільноті долучитися до аналізу коду й пропонувати зміни чи покращення.

Більше документів у застосунку

Зокрема, освітні атестати і дипломи, актові записи цивільного стану про народження, зміну імені, шлюб і розлучення. Окрім свідоцтва про народження дитини, у батьків відображатиметься і власне, а також дітей старше за 18 років.

Дія.Підпис для юридичних осіб

Найзахищеніший електронний підпис стане доступний і для бізнесу. Це допоможе пришвидшити процеси і зробити прозорими дії підприємців.

Дія для партнерів

Новий сценарій інтеграції, який дасть змогу партнерам авторизувати користувачів “Дії” з отриманням ПІБ, номера телефону і пошти.

Заяву на шлюб можна подати через “Дію”.

При втраті документів замовити дублікат свідоцтва про народження чи шлюб можна онлайн.

Минулої весни у застосунок “Дія” повернули оплату штрафів за порушення Правил дорожнього руху.