Оновлення даних у ТЦК: що буде з чоловіками, які живуть не за місцем прописки

Головна Сторінка » Оновлення даних у ТЦК: що буде з чоловіками, які живуть не за місцем прописки

Якщо військовозобов’язаний проживає не за місцем прописки, це не стане на заваді оновленню даних в ТЦК.

Після внесення даних до єдиного реєстру за старим місцем реєстрації чоловік автоматично буде знятий з обліку, сказав представник Генерального штабу Збройних сил України, полковник Юрій Глущенков в інтерв’ю “Радіо НВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГУР сказали, коли можливі переговори між Україною та РФ

“Людина пише заяву, стає на військовий облік на новому місці. Інформація щодо взяття на військовий облік береться до уваги. Людина заноситься до єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів, що вона перебуває на обліку за новим місцем. За старим місцем вона автоматично буде знята з обліку”, – пояснив він.

Якщо чоловіка виключили з військового обліку, це зазначено у реєстрах та він має про це позначку у військовому квитку, то не потрібно приходити для оновлення даних до ТЦК.

Повномасштабна війна в Україні закінчиться тоді, коли російський диктатор Володимир Путін зрозуміє, що не зможе перемогти.

Захід має докладати більше зусиль у своїй допомозі Києву, заявив екскомандувач військ Сполучених Штатів Америки в Європі Бен Годжес. Партнери мають об’єднати всі зусилля.