Оновили рейтинг найпотужніших смартфонів: хто у топі

Головна Сторінка » Оновили рейтинг найпотужніших смартфонів: хто у топі

Платформа для тестування Antutu оновила рейтинг найпотужніших смартфонів на Android.

За травень там змінився лідер.

На першому місці опинився Vivo X100s. Жоден смартфон на базі Snapdragon 8 Gen 3 не зміг перевершити результат Dimensity 9300 Plus. У тестах він набирає понад 2,1 млн балів.

На другій позиції Oppo Find X7, який тривалий час очолював рейтинг. Третя – Nubia Red Magic 9 Pro+. Далі в списку йдуть iQOO 12 / 12 Pro, vivo X100 Pro / X100S Pro, iQOO Neo 9S Pro, Vivo X Fold 3 Pro і Vivo X100 Ultra.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смартфони на Android 15 будуть працювати довше

У рейтингу п’ять моделей на Qualcomm, п’ять – на MediaTek. Вони здатні запускати ігри на максимальних налаштуваннях графіки і оснащені просунутою системою охолодження. Запасу продуктивності у кожної з моделей вистачить на багато років без необхідності апгрейда.

Лідер топу серед смартфонів середнього класу – OnePlus Ace 3V. Він став першим смартфоном із чипом Snapdragon 7+ Gen 3, який забезпечує високу продуктивність штучного інтелекту.

На сайті компанії Logitech, партнерів Apple, у розділі сумісних з її стилусом Crayon пристроїв знайшли інформацію щодо двох гаджетів Apple, які ще не аносували.

Прем’єра очікується лише на жовтневій презентації. Ідеться про 12,9-дюймовий iPad Pro шостого покоління та 11-дюймовий iPad Pro четвертого покоління.