fbpx

Орбан буде бойкотувати продовження санкцій – ЗМІ

Головна Сторінка » Орбан буде бойкотувати продовження санкцій – ЗМІ

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан пригрозив заблокувати продовження санкцій ЄС проти Росії.

Він хоче, щоб зі списку вилучили чотирьох осіб, передає Politico.

Угорщина також виступає проти продовження періоду санкцій з шести до 12 місяців.

У вівторок посли ЄС не змогли досягти компромісу з Угорщиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Угорщині образилися на матюки на адресу Орбана

“Два дипломати заявили, що ЄС готовий піти назустріч вимогам Орбана і вилучити цих чотирьох осіб із санкційного списку, щоб не ставити під загрозу обмеження проти інших осіб. ЄС запровадив санкції проти понад 1400 осіб у зв’язку з російською війною, включаючи олігархів, членів російського парламенту, військових і силовиків, а також російських адміністраторів на окупованих територіях України”, йдеться у повідомленні.

Один дипломат повідомив про існування юридичних проблем, пов’язаних з тим, чи зможуть санкції проти цих чотирьох осіб витримати судовий процес.

У середу посли обговорюватимуть попередній компроміс. Він передбачає перехід до періодів продовження у дев’ять місяців.

Точно не відомо, яких саме людей має на увазі Орбан. Але раніше він казав про церковних лідерів, артистів і спортсменів.

Міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер обматюкав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана і назвав його “колабораціоністом” президента РФ Володимира Путіна.

Словацький міністр написав, що нещодавно Орбан говорив про те, що війна Росії проти України ‒ це “лише воєнний конфлікт між двома слов’янськими державами”.

Generated by Feedzy