fbpx

Скільки українців вірять у перемогу України зараз: результати опитування

Головна Сторінка » Скільки українців вірять у перемогу України зараз: результати опитування

За рік повномасштабної війни віра у перемогу над російськими загарбниками зросла в українців з 56% до 95%.

Згідно з дослідженням, яке було проведено в січні 2022 року, 58% опитаних вірили в те, що Україна зможе відбити агресію Росії в разі нападу. Однак, у перші три дні повномасштабної війни, цей відсоток збільшився до 88%, а зараз, у лютому, становить 95%. Про це свідчать дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи вірять європейці у перемогу України: цікаве опитування

Також опитування показує, що більшість (63%) вважають, що для перемоги потрібно щонайменше пів року, або ж і більше часу.

Дослідження проводилось 4-5 лютого 2023 року у три етапи. В опитуванні взяли участь респонденти віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих і територій, де на момент опитування був відсутній український мобільний зв’язок.

Довіра українців до Збройних сил України зросла з 65 до 97%, до президента з 36 до 90%. 65% хоче переобрання Володимира Зеленського на другий термін.

Головна емоція, яку відчувають респонденти, думаючи про Україну, гордість. Внаслідок повномасштабного вторгнення і героїчного спротиву українського народу цей показник виріс більш ніж вдвічі з 34% до 75%, свідчать результати опитування групи “Рейтинг”

Вступ України до НАТО підтримують 86% українців, а до ЄС 87%.

Generated by Feedzy