Орбан обговорив з Ердоганом “мирну місію” щодо України

Головна Сторінка » Орбан обговорив з Ердоганом “мирну місію” щодо України

Під час саміту НАТО у Вашингтоні прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.

Сторони обговорювали “мирну місію” очільника угорського уряду, свідчить допис Орбана у Twitter за 10 липня.

“Ердоган є важливим партнером у мирній місії, оскільки Туреччина була єдиною країною, яка успішно виступила посередником між ворогуючими сторонами в російсько-українській війні”, – написав політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Орбан не став критикувати росіян через обстріл “Охматдиту”

President @RTErdogan is an important partner in our peace mission! #Türkiye is the only country that successfully mediated between the warring parties in the Russia-Ukraine war. pic.twitter.com/w1prpGTGjb

Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) July 10, 2024

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан надіслав голові Європейської ради Шарлю Мішелю секретний лист. У ньому він, зокрема, розповів про впевненість російського диктатора Володимира Путіна у поразці України.

Лист датований 5 липня та відправлений з Азербайджану, куди Орбан вирушив після зустрічі з Путіним. Документ не призначений для широкої публіки. Журналісти отримали його від європейського чиновника. Його справжність підтвердили ще два чиновники ЄС. Орбан у ньому скупо згадує позицію Володимира Зеленського, але докладно переказує погляди Путіна.