Оренда авто з водієм у Києві: зручний сучасний тренд

Головна Сторінка » Оренда авто з водієм у Києві: зручний сучасний тренд

Сучасна успішна людина прагне скрізь встигати, а для цього має бути мобільною. Якщо власного автомобіля немає чи він тимчасово недоступний, оптимальне рішення оренда авто з водієм Київ від “Еліт Таксі”. Усі водії компанії справжні професіонали своєї справи, які відмінно орієнтуються на вулицях міста, тому ви зможете дістатися місця призначення швидко, комфортно та безпечно.

Оренда авто з водієм розв’язує всі основні транспортні питання (незнання міста, небажання шукати місце для паркування тощо), тож з “Еліт Таксі” ви зможете просто насолоджуватися поїздкою.

Переваги оренди автомобіля в “Еліт Таксі”

Компанія “Еліт Таксі” пропонує послуги оренди авто на будь-який термін погодинно, подобово й довгостроково. Вона утримує сучасний та комфортний автопарк, тому клієнти можуть вибрати автомобіль потрібного класу стандарт, бізнес, преміум або мінівен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як обрати економний автомобіль: запропонували п’ять варіантів

Основні переваги оренди автомобіля з водієм від “Еліт Таксі”:

професійні досвідчені водії;

ідеальний технічний стан усіх авто;

консультації та прийом замовлень у режимі 24/7;

максимально швидка подача авто в будь-яку точку Києва до 20 хвилин;

лояльна та конкурентна вартість від 400 грн за годину, а також спеціальні ціни на довгострокову оренду транспортних засобів;

відсутність плати за подачу авто та максимально зрозумілі тарифні плани;

великий вибір сучасних автомобілів;

можливість орендувати комфортне авто з дитячим кріслом;

вільне та швидке пересування містом завдяки руху автомобіля із шашкою таксі смугами громадського транспорту;

наявність англомовних водіїв та менеджерів актуально, якщо потрібно зустріти іноземних ділових партнерів;

брендована вода в салоні кожного автомобіля;

можливість розрахуватися в будь-який спосіб готівкою, карткою чи за допомогою безготівкового розрахунку (з ПДВ або без).

Компанія “Еліт Таксі” надає послуги міжнародних пасажирських перевезень. Тут ви знайдете комфортні автомобілі з професійними водіями, які мають право виїзду за кордон. Ми відвеземо за кордон або привеземо до України вас чи вашу родину швидко, а головне безпечно.

Зателефонуйте нам, і висококваліфіковані менеджери дадуть відповіді на будь-які запитання щодо всіх послуг, тарифів та наявності доступних автомобілів. Попередньо ознайомитися з тарифними планами та автопарком можна на сайті.

Штраф за порушення Правил дорожнього руху необхідно сплатити протягом 15 днів з дня його винесення інспектором поліції.

У разі несплати постанова про адміністративне стягнення надсилається до відділу державної виконавчої служби для виконання у примусовому порядку. Про це повідомило Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.