Сили оборони знищили казарму росіян на Херсонщині: в ОВА розповіли подробиці

Головна Сторінка » Сили оборони знищили казарму росіян на Херсонщині: в ОВА розповіли подробиці

Українські військові знищили казарму російських окупантів у селі Брилівка на Херсонщині.

Ця казарма була не єдиним об’єктом, по якому минулої доби відпрацювали наші артилеристи. Про це в ефірі телеканалу “Еспресо” повідомив голова пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

За його інформацією, втрати ворога склали два взводи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині скоро будуть великі успіхи

“Думаю, якщо можна буде розказати про все, артилеристи обов’язково розкажуть. Є дуже гарні новини з лівого берега про те, що там ми потрохи рухаємося, знищуємо окупантів. Думаю, найближчим часом вони зроблять “жест доброї волі” і втечуть”, – повідомив Толоконніков.

За його словами, Брилівка – звичайне село на лівобережжі Херсонщини, яке було окуповано в перші дні лютого минулого року.

“Ми сподіваємось найближчим часом його звільнити. Думаю, що навіть у найближчий місяць”, – додав він.

На Сіверському напрямку бійці бригади “Рубіж” Національної гвардії України “ювелірно” завдали удару по ворожому зенітно-артилерійському комплексу С-60 з гарматою АЗП-57, що був виявлений на позиціях російських окупантів.

Раритетну систему ЗРК з гарматою калібру 57 мм противник розташував у промисловій зоні, але ціль була виявлена українськими захисниками та успішно знищена. Нацгвардійці виклали у Facebook відео удару по ворожій системі.