Особисто катував людей: у ГУР підтвердили знищення воєнного злочинця у Луганську

Головна Сторінка » Особисто катував людей: у ГУР підтвердили знищення воєнного злочинця у Луганську

Головне управління розвідки Міноборони України підтвердило знищення у тимчасово окупованому Луганську воєнного злочинця Михайла Філіпоненка.

Депутата так званого “вєрховного совєта ЛНР” від російської партії ЛДПР ліквідували 8 листопада о 8:40, повідомляє ГУР.

За даними української розвідки, він був причетний до організації катівень на окупованих територіях Луганської області, де військовополонені та цивільні заручники зазнавали нелюдських тортур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стали відомі подробиці стану здоров’я колаборанта Царьова після нападу

“Сам Філіпоненко особисто жорстоко катував людей. Воєнний злочинець Філіпоненко, який раніше обіймав посаду так званого міністра внутрішніх справ терористичного утворення ЛНР, мешкав за адресою м. Луганськ, вулиця Парашутна, 48. Спеціальну операцію з ліквідації ката Філіпоненка реалізували спільно з представниками руху опору. Внаслідок ранкового вибуху Філіпоненко загинув на місці”, – йдеться у повідомленні.

При цьому у ГУР наголошують, що усі адреси проживання зрадників та місця їхньої служби терористичній Росії на тимчасово окупованих територіях України відомі.

“ГУР МО України констатує – усі воєнні злочинці та колаборанти отримають справедливу відплату!” – йдеться у повідомленні.

У тимчасово окупованому Луганську внаслідок підриву ліквідовано “депутата” так званої “народної ради ЛНР,” колишнього ватажка “народної міліції”, колаборанта Михайла Філіпоненка.

У мережі з’явилися фото з місця вибуху. Повідомляється, що вибуховий пристрій спрацював в автомобілі, внаслідок якого Філіпенко отримав поранення несумісні з життям.