Остін під час візиту в Київ оголосив про пакет допомоги Україні на $100 млн

Головна Сторінка » Остін під час візиту в Київ оголосив про пакет допомоги Україні на $100 млн

Глава Пентагону Ллойд Остін під час візиту в Київ оголосив про пакет допомоги Україні на $100 млн.

До нього увійдуть артилерійські боєприпаси та додаткові перехоплювачі для ППО. Про це на брифінгу в Києві сказав очільник Пентагону Ллойд Остін, повідомляє “Європейська правда”.

За словами очільника Міноборони США, новий пакет вартістю $100 млн надається за програмою Presidential Drawdown Authority, яка передбачає виділення озброєнь із запасів американської армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дуже продуктивна розмова”: Зеленський розповів подробиці зустрічі з Остіном

“Це забезпечить додаткові артилерійські боєприпаси, додаткові перехоплювачі для протиповітряної оборони, а також низку протитанкових озброєнь”, – уточнив Остін.

Він підкреслив, що військова підтримка України з боку США “продовжується”, й “інші союзники і партнери також беруть на себе відповідальність” для її забезпечення.

Наразі Пентагон офіційно не оголошував детального вмісту пакета військової допомоги.

Востаннє Сполучені Штати оголошували про відправлення в Україну чергового пакета військової допомоги на початку листопада.

Тоді йшлось про відправлення озброєння на суму $125 млн та замовлення на додаткові $300 млн

Адміністрація Джо Байдена все ще має близько $5 млрд із затвердженого минулого року Конгресом бюджету на надання військової допомоги з американських запасів.

Байден намагається переконати Конгрес США підтримати допомогу як Україні, так і Ізраїлю, і затвердити новий пакет допомоги обсягом $106 млрд, що містить понад $61 млрд фінансування для України.