fbpx

Pandora Papers: у Чехії проведуть розслідування

Головна Сторінка » Pandora Papers: у Чехії проведуть розслідування

У Чехії почали розслідування проти прем’єр-міністра країни Андрія Бабіша.

Національний центр боротьби з організованою злочинністю звернув увагу на виток даних Pandora Papers. Виявили, що прем’єр придбав через офшорну компанію замок у Франції, повідомляє поліція Чехії.

“Національний штаб із боротьби з організованою злочинністю вживе заходів не тільки щодо прем’єр-міністра Чеської республіки, але й щодо всіх громадян Чехії, які фігурують у цій “справі”. Однак зараз ми не надаватимемо докладнішу інформацію”, – заявили в поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандальний “Офшор 95” показали. Журналісти підтвердили зв’язок Зеленського з Коломойським на $40 млн

У Pandora Papers є дані на 300 громадян Чехії.

Pandora Papers – глобальний витік документів, з яких стало відомо про секретні активи, таємні угоди й приховані статки найбагатших людей світу. У Pandora Papers зібрана інформація про активи й таємні угоди 130 найбагатших людей світу, серед яких понад 30 топполітиків.

Над документами із проєкту Pandora Papers працювала команда з понад 600 журналістів зі 117 країн світу – члени The International Consortium of Investigative Journalists. Від України над цими проєктами працювало й працює “Слідство.Інфо”.

Показ розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Володимира Зеленського й про “брудні” гроші олігарха Ігоря Коломойського “Офшор 95” мало не зірвали 3 жовтня після дзвінка із погрозами, який надійшов у КМДА. Чоловік, який телефонував, заявив, що він з СБУ.