fbpx

Партія “Голос” себе поховала, соромно за Рудик – голова “Опори”

Головна Сторінка » Партія “Голос” себе поховала, соромно за Рудик – голова “Опори”

Партія “Голос” діяла в інтересах місцевої влади на виборах мера Харкова, де відбулися фальсифікації.

Про це заявила голова Громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська.

“Іспанський сором, то про партію Голос, яка себе поховала не лише внутрішніми розбратами, але і “активною” участю у виборах, де вони не спроможні запропонувати кандидатів, втім, дуже активно ведуть боротьбу за кінцевий результат на користь переважно влади”, – написала спостерігачка у Facebook

Зі слів Айвазовської, у 87 виборчому окрузі і в Харківській міській ТВК посади голів комісій займали представники “Голосу”.

“Мені дуже соромно за вас Кіра Рудик (голова партії “Голос”. – Gazeta.ua), бо такі дії з боку партії вбивають надію у громадян більше, ніж дії політиків умовно старої формації.

Замість того, щоб змовчати, коли є очевидні розбіжності в протоколах комісій, підтерті та змінені данні, вони мають наглість ще нападати на спостерігачів неурядової організації і звинувачувати їх в імітації процесу?”, – заявила голова “Опори” і повідомила, що попереду в публічному просторі будуть розслідування та “цікаві матеріали”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідом за “Опорою” про фальсифікацію виборів мера Харкова заявив КВУ

“Бо все шито настільки білими нитками, що це демонструє виключно відчуття повної безкарності.

Для нас не стоїть питання скільки протоколів сфальшовано та на яку кількість голосів, бо наступного разу їх будуть не сотні та тисячі, а сотні тисяч. Країна не переживе ще раз 2004 рік, тому до цієї практики не можна допускати, як і не можна толерувати її на будь-якому рівні. Мені соромно за вас, але я пишаюсь своїми колегами, які в умовах тиску та несприятливих обставин зробили максимум з можливого”, – заявила Айвазовська.

11 листопада Харківська територіальна виборча комісія зареєструвала Ігоря Терехова мером Харкова.

Спостерігачі “Опора” повідомили про фальсифікації протоколів. Зверталися до суду, але їм у задоволенні позовів відмомили.

Також “Опора” повідомила про інформаційні атаки на спостерігачів.

31 жовтня в Харкові відбулися вибори мера. 1 листопада Терехова оголосили переможцем із результатом 50,66%.