Партизани виявили важливий склад росіян в окупованому Криму

Головна Сторінка » Партизани виявили важливий склад росіян в окупованому Криму

Партизани кримського руху “АТЕШ” зафіксували та розвідали склади боєприпасів Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Криму.

За інформацією координаторів підпілля від 9 лютого, відповідну територію окупанти добре охороняють. По периметру ходять патрулі та встановлені вежі з вартовими.

“Агенти українського підпілля провели розвідку складів з боєприпасами 758 центру матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту Росії біля населеного пункту Наумовка Сакського району в Криму. Ймовірно, там ЗС РФ зберігають боєприпаси до артилерійського, ракетного та мінно-торпедного озброєння, які використовують на російських військових кораблях. Територія велика та добре охороняється, по всьому периметру ходять патрулі, так само стоять вежі з вартовими”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загроза з моря: в ЗСУ сказали, чому росіяни економлять “Калібри”

Усю інформацію координатори підпілля передали Силами оборони України. Координати об’єкта: 45.321388, 33.660943.

“Ми переконалися, що противник розподіляє скупчення боєприпасів, а також стали свідками завантаження ящиків з боєкомплектом для їх подальшого транспортування у військові частини”, – додали в “АТЕШ”.

Партизани кримського руху “АТЕШ” виявили російські склади з ракетами “Калібр” у тимчасово окупованому Севастополі.

Агенти провели розвідку на північ від Сухарної бухти та знайшли там склади з боєприпасами. На території складів, ймовірно, зберігаються ракети типу “Калібр” та інші види озброєння.