Перехід на стандарти НАТО – аналітики оцінили прогрес України

Головна Сторінка » Перехід на стандарти НАТО – аналітики оцінили прогрес України

Наша країна активно приводить Збройні сили до стандартів Північноатлантичного альянсу.

Західні партнери допомагають Україні розбудувати власну оборонно-промислову базу, йдеться у свіжому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

“Із грудня 2023 року по січень 2024 року Україна успішно впровадила понад 18 стандартів НАТО, охоплюючи заходи з захисту особового складу, комунікаційної підготовки військово-морських сил та вдосконалення процедур для інформаційних і транспортних систем. Партнери також продовжують докладати зусиль для розбудови власної оборонно-промислової бази на підтримку України”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна вже запровадила понад 300 стандартів НАТО

Генеральний директор німецького виробника зброї Rheinmetall Армін Паппергер заявив 28 січня про будівництво нового заводу із виробництва боєприпасів у Німеччині. Метою є створення стратегічної безпеки поставок і забезпечення безперебійного постачання в Україну.

“У 2023 році Rheinmetall отримала від федерального уряду Німеччини понад 10 млрд євро замовлень на військові закупівлі для Збройних сил Німеччини та України. Ця сума, ймовірно, цьогоріч зросте до 15 млрд євро”, – додали в ISW.

Торік у Вільнюсі відбувся саміт Північноатлантичного альянсу. Україна стане членом НАТО без необхідності плану дій щодо членства, сказано у підсумковому комюніке.

10 січня відбулося засідання Ради Україна-НАТО. Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив про подальше зміцнення оборони України.