Перевірка контрагентів – надійний інструмент безпечного бізнесу

Головна Сторінка » Перевірка контрагентів – надійний інструмент безпечного бізнесу

Невпевненість у партнерах та контрагентах може призвести до великих проблем бізнесу, адже постачальники можуть невчасно доставити сировину, а партнери придбати готову продукцію. Тому потрібно заздалегідь перевірити ділових партнерів, і в Казахстані це так само актуально, як і в Україні. Перевірка доступна за допомогою сервісу Statsnet, де є великий набір актуальної та корисної інформації.

Система дозволить переконатися в тому, що партнер не має боргів, що він дійсно офіційно зареєстрований і сплачує податки. Своєчасна перевірка контрагентів дозволить позбутися сумнівних партнерів, щоб виключити для себе та свого бізнесу серйозні наслідки та проблеми. Інформація надається по всіх країнах світу, тому у міжнародному бізнесі також є можливість убезпечити себе.

Які дані перевіряються

Формується звіт з великою кількістю корисної та, що найголовніше, правдивої інформації:

реєстраційні дані;

фонова перевірка та ризики;

контакти;

фінанси;

діюче керівництво;

історія змін;

зв’язки та афілійованість;

судові справи;

схема зв’язків та багато іншого.

За бажанням є можливість зробити вивантаження у зручному форматі і найчастіше це Excel. Ця інформація доступна за тарифом Premium, але також є тариф Базовий та Стандартний. Під час безкоштовної перевірки будуть доступні виключно реєстраційні дані компанії, ризики та фонова перевірка. Це чудовий спосіб побачити чи є якась цікава інформація, щоб надалі купити повний пакет і повністю дізнатися про контрагента.

Повна корпоративна прозорість у наш час вважається критичною вимогою бізнесу. Кожен у результаті знатиме, з ким він співпрацює і які умови на нього чекатимуть. Це гарантія надійного ділового середовища та повної демократії.

Переваги сервісу Statsnet

Ключове завдання даного сайту – створення прозорої та відкритої бази даних компаній у всьому світі. Доступно понад 100 країн для аналізу підприємств. Отриману інформацію зручно витягувати і використовувати при укладанні договорів, використовуючи зі свого боку жорстку позицію.

Будь-яка інформація оновлюється вже зараз. Як тільки дані змінилися в реєстрі, вони відразу відображатимуться під час формування звіту від Statsnet. Набагато простіше спочатку заплатити невелику суму грошей, ніж у майбутньому переживати та зазнавати збитків через співпрацю з проблемним контрагентом.