fbpx

Перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу – Зеленський

Головна Сторінка » Перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу – Зеленський

24 травня президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Ставки після всіх важливих візитів, зустрічей і рішень оборонних рішень, над якими влада працювала доволі довго.

Передусім це стосується авіаційної коаліції коаліції сучасних винищувачів для України. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні, передає Gazeta.ua.

“Робимо все, щоб скоротити час до результату, до появи в українському небі нових і потужних літаків з українськими пілотами. Зрозуміло, що цей глобальний крок дозволить розширити наші оборонні можливості. Бо лише з потужними літаками система протиповітряної оборони стає повноцінною”, зазначив президент.

Зеленський наголосив, що перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія через її ж агресію лише втрачатиме буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою.

За його словами, це буде сигнал, що російський терор програв, а наш світ, який заснований на повазі до незалежних націй і до права народів самим обирати свій шлях, вистояв.

Президент пообіцяв, що влада підготує всю необхідну базу, щоб такий авіаційний перехід відбувся максимально швидко й ефективно.

“Наші воїни вже довели, що можуть оволодіти сучасною зброєю так результативно, як від нас навіть не очікували. Із літаками, я впевнений, буде так само успішно. Головне швидкість тренування і постачання, тобто час, який мине між рішеннями і реальним захистом нашого неба”, підкреслив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський 24 травня провів чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

Йшлося, зокрема, про оперативну ситуацію на фронті. Про це президент повідомив у Telegram.

Доповідали Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, керівник ГУР Міноборони Кирило Буданов, командувачі об’єднаних стратегічних угруповань військ “Хортиця” й “Таврія” Олександр Сирський та Олександр Тарнавський.

Generated by Feedzy