fbpx

Петраков зізнався, що понадіявся на Сікана

Головна Сторінка » Петраков зізнався, що понадіявся на Сікана

Виконувач обов’язків головного тренера збірної України Олександр Петраков прокоментував нічию проти Боснії та Герцеговини (1:1).

– У роздягальні всі хлопці засмучені. Результат – негативний. Зіграли внічию. Але ми знали, що все одно в Боснії і Герцеговині буде лобовій матч. Ще фіни з ними зіграють. Я хлопцям подякував за гру. Сказав: “Давайте будемо готуватися до матчу з Боснією”.

– Де не вийшло?

– На цьому рівні грати, потрібно свої моменти забивати. Не забиваєш ти – заб’ють тобі. Я вже поговорив, як нам цей м’яч забили. Соболь каже, що його перекинули. Глибоко сіли. Матвієнко і Соболь грали з прогалинами.

– Може, треба було трохи притримати на полі Яремчука і Ярмоленка?

– Ні, хлопці підсіли. Яремчук ще в перерві вже говорив. Ярмоленко говорив: “Васильович, важко”.

– Це були сплановані заміни?

– Ні. Я вже бачив. І Шапаренко. У мене немає до них претензій. Я бачив, що Колі вже дуже важко. Він молодець, стільки зіграв, в Фінляндії добре грав, брав на себе. Він же не залізний. Я ще думав зробити 4-4-2, захисника поміняти. А сам думаю: “Хлопці втомилися”. Бачив, і Кривцову важко, Забарному. Бачу, дуже важко хлопцям. Думаю, ще у Львові програти?

– Степаненко сказав, що потрібно поміняти менталітет і не сідати.

– Ми говорили. І в перерві була розмова, що потрібно вище зустрічати, не стояти на двох ногах. Бачили, яка передача пішла, Сидорчук в фланг, побіг. Ще був Харатін. Ну, що вже зараз говорити.

– Як ваш штаб працює під час матчу?

– Шовковський разом з Аннєнковим. Кампомар він з планшетом працює, каже Шовковському. Мені говорили ще раніше, що потрібно міняти Шапаренка. Кажу: “На кого? У нас немає такого креативного хава. Ми сядемо зовсім в штрафну. Що Сидорчук, що Степаненко – два однакових, опорники”. Вони ще просили на 62-й хвилині, я відповів, що ще рано.

– Чому не вийшов Довбик?

– Це моє рішення. Відразу вам кажу. Я його поставив в Фінляндії, він теж виходив на поле. Я поставив Сікана.

– Чому Сікан?

– Це чисто рішення. Понадіявся, думав, що Сікан зробить. Чисто інтуїтивно.

– Що скажете вболівальникам?

– Дуже вдячний. Вперше грав при такій підтримці. У місті, на тренуванні люди підходили і дякували. Прошу вибачення, що не перемогли, – сказав Петраков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрата очок імені Петракова: чому Україна не змогла перемогти Боснію та Герцоґовину

Після семи турів лідером групи є Франція, яка має 12 очок. На три менше в України. Фінляндія із вісьмома балами третя, а боснійці йдуть на четвертому місці із сімома очками. Україна провела на матч більше за суперників.

Команді Петракова залишилося провести останній матч кваліфікації. 16 листопада Україна в гостях зіграє проти Боснії.