fbpx

Канікули в школах можуть перенести

Головна Сторінка » Канікули в школах можуть перенести

Початок канікул в українських школах можуть перенести з 25 жовтня на 18 жовтня. Така пропозиція надійшла Міністерству освіти і науки з боку Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Це дозволить “стримати активний епідпроцес”, який зараз фіксується в Україні, сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Скільки триватимуть осінні канікули, невідомо.

“Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через коронавірус школярів раніше відправлять на канікули: коли та де

Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати… Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення”, сказав Ляшко.

Раніше повідомлялося, що на Дніпровщині школярів відправлять на двотижневі канікули через неможливість опалення. Триватимуть канікули з 18 до 31 жовтня.

НС з цієї ж причини раніше оголосили в Івано-Франківській і Закарпатській областях. У закладах охорони здоров’я, школах, садочках, соціальних закладах цих областей фіксували приблизно +18°С.

Так само на Одещині й Хмельниччині оголосили надзвичайну ситуацію через неможливість постачання газу в бюджетні установи.