Pianoбой виступив проти мобілізації артистів: подробиці

Головна Сторінка » Pianoбой виступив проти мобілізації артистів: подробиці

Український співак Дмитро Шуров, він же Pianoбой, закликав не мобілізувати артистів на фронт.

В інтерв’ю nv.ua виконавець заявив, що звільнення від служби на фронті повинні мати ті громадяни, без діяльності яких держава не може обійтися.

“З одного боку, очевидно, що перемогти ми зможемо тільки ефективно та цільово використовуючи потенціал всіх громадян. З чисто менеджерської точки зору, “бронь” повинні отримувати ті люди, яких неможливо ніким замінити. Звісно, артисти підходять під цей критерій, бо це обличчя”, – переконаний Шуров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Особиста помста” – Данилко прокоментував довічну заборону в’їзду до ОАЕ

Додав, що артисти в тилу набагато ефективніші ніж на фронті.

“На мою думку, артист, який гастролює, дає благодійні концерти, акумулює кошти для допомоги тим, хто її потребує, дає людям нові сенси та емоційну підтримку, принесе набагато більше ефективної користі перемозі, займаючись своєю справою, ніж в окопі чи на кухні. В першу чергу ті артисти, які, окрім смислового навантаження, ще є бізнесом, який платить податки, жодної копійки не отримували від держави і побудували свою справу та кар’єру своїми руками та ресурсами. Логіка така: держава не витрачає на них ресурс, а навпаки, діяльність цих людей є ресурсом для перемоги всіх”, – підсумував Pianoбой.

Співак і співзасновник “Культурного десанту” Коля Сєрга сказав, що думає про мобілізацію блогерів. Захисник наголосив, що інфлюенсери не мають бути виключенням. “Вони можуть мілітаризуватися, підключатися до українського опору не лише частиною свого часу, а, як і всі, хто залучений до оборони, включатиметься на повну. Блогери могли б піти стати на облік, показати свою свідомість. Якщо їм повістка прийде, то пройти на КМБ і чекатиме розподілу”, – зазначив Сєрга.