Піар на трагедії: військовий розкритикував Камишіна за “комедійні відоси” з Кличком

Головна Сторінка » Піар на трагедії: військовий розкритикував Камишіна за “комедійні відоси” з Кличком

Замість того, щоб піаритися на горі людей та тролити політиків, зокрема мера Києва Віталія Кличка, міністру стратегічних галузей промисловості Олександру Камишіну варто було б зайнятися своєю роботою з налагодження виробництва поставок боєприпасів та техніки на потреби фронту. Про це заявив боєць 3-ї окремої штурмової бригади та громадський діяч Артем Савичев, передають “Українські новини”.

“Піар на трагедії. У медіапросторі активно йде змагання з перевірки укриттів. Перевіряє громадськість, голови районів, КМВА, і навіть мер Кличко. Всі пишуть пости, знімають відео і водночас доносять інформацію про мапу укриттів. Більшість збирає детальну інформацію про пункти, що перебувають у занедбаному стані. Частково це можна зрозуміти. Але, на жаль, людей такими діями не повернеш і укриття за два дні не стануть ідеальними. Не втримався і міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін. Він бігає всюди разом із Кличком та знімає відоси, як він кепкує з мера. Коли натомість міг би виконувати свої безпосередні обов’язки. Хіба дурний хайп це те, що нам зараз необхідно?” зазначив військовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попрощалися з матір’ю та донькою, які загинули перед зачиненим укриттям

Він підкреслив, що це коїться в той час, коли його побратими з бригади та знайомі з інших військових частин під час телефонних розмов на запитання, чого вони потребують, завжди відповідають: “БК! Нам потрібно більше БК та техніки”.

“Тому на фоні всього цього хайпу, хотілося б бачити від міністра не інфографіку перевірки укриттів, а дані про виготовлення патронів, снарядів, ракет та броні за останній час. Хочеться бачити не кепкування з мера, а скільки заводів стратегічного значення відновили свою роботу та почали працювати на повну потужність. Я переконаний, що кожному військовому цікаво, скільки залучено приватних структур до виконання поставлених завдань та що зроблено для підготовки до контрнаступу. Піаритися на горі та тролити політиків завжди всі встигнуть. Сотні тисяч військових щодня ризикують своїм життям і щохвилини маємо нові втрати на фронті. Тому всі мусять працювати на своїх місцях і виконувати власні обов’язки, щоб трагедій було менше, а здорового глузду більше. Бо надто змістилися акценти не в правильний бік”, констатував Савичев.

Київська прокуратура розслідує факти розкрадань бюджетних коштів, виділених на ремонт укриттів у столиці. За даними Київської міської державної адміністрації, у 2022-2023 р.р. з міського бюджету на облаштування укриттів виділено 1,2 млрд грн.