fbpx

Під Бахмутом загинув український альпініст Орест Кінаш

Головна Сторінка » Під Бахмутом загинув український альпініст Орест Кінаш

У боях під Бахмутом на Донеччині загинув офіцер 53-окремої механізованої бригади Орест Кінаш із Львівщини.

Він був відомим альпіністом. Про загибель бійця у Facebook повідомив Туристично-інформаційний центру Captain Dzembronia.

У мережі вже пропонують колись один із піків “звільненого від росіян Кавказу” назвати на його честь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загинув пілот винищувача Денис Кирилюк: побратими обіцяють помститися

“І тоді, піднявшись на гору, розгорнувши синьо-жовтий прапор, українські альпіністи скажуть: Все нормально, Оресте. Все нормально. Орест завжди ставився з повагою до справи до гір, до культури, до людей. Коли виникла потреба, взяв зброю в руки і пішов захищати нашу країну”, йдеться у дописі.

Знайомі бійця публікують спогади у мережі. Пишуть, що Кінаш був “воїном із добрими очима, великим серцем і усмішкою”.

“Намагався вести за собою і бути прикладом. Але при спілкуванні з ним не покидало відчуття не тут його місце! Не це його покликання! Він мав водити людей в гори, а не в бій. І вчити ставити намети, а не облаштовувати позиції”, написав Максим Логаш.

Кінаш був досвідченим альпіністом, організатором гірських походів, провідником та експертом з гірських сходжень. Він ‒ автор проекту “O.K. Travel Studio”. Здійснив багато походів Карпатами, сходження у горах Кавказу (Казбек, Шхара), на Памірі, у Туреччині. Після початку повномасштабного вторгнення РФ Кінаш долучився до лав Збройних сил України.

Захищаючи Україну від російських окупантів загинув актор Антон Прасоленко. Актора вбив російський снаряд.

У ніч на 31 березня від отриманих на фронті травм у госпіталі помер Віталій Мерінов з Івано-Франківська. Він був чотириразовим чемпіоном світу з кікбоксингу, чемпіоном України з універсального бою, майстером спорту з боксу.

Generated by Feedzy