fbpx

“Ворог має незначні перемінні успіхи”: у міноборони повідомили про бої у Бахмуті

Головна Сторінка » “Ворог має незначні перемінні успіхи”: у міноборони повідомили про бої у Бахмуті

Ситуація у зоні бойових дій на сході України залишається досить складною.

Загарбники основні наступальні дії ведуть одночасно на чотирьох напрямках: Лиманському, Бахмутському, Мар’їнському та Авдіївському. Переважно ворог не має успіху. Про це 1 квітня повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Бахмутом загинув український альпініст Орест Кінаш

За її словами, найбільші зусилля ворог зосереджує на встановленні контролю над Бахмутом. Загарбники намагаються просуватись до центральної частини міста.

“На окремих ділянках ворог має незначні перемінні успіхи. Але захопити місто не може. Довкола і в самому місті тривають жорсткі бої. Також ворог веде наступальні дії в районі Авдіївки з метою оточити місто та блокувати шляхи постачання. Крім того, бої тривають у Білогорівці та у Мар’їнці”, ‒ йдеться у повідомленні.

Протягом минулої доби, завдяки організованим та злагодженим діям підрозділів Сил оборони України, а також особистій мужності кожного захисника, було відбито 70 атак противника, повідомив уранці 1 квітня Генеральний штаб ЗСУ.

Українські війська відновили позиції навколо Бахмута. Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Generated by Feedzy