fbpx

Підготовка дозволу на виїзд дитини за кордон в Україні

Головна Сторінка » Підготовка дозволу на виїзд дитини за кордон в Україні

Щоб дитина мала можливість поїхати в іншу країну, потрібно підготувати спеціальний дозвіл. Це необхідно, якщо вона їхатиме тільки з одним із батьків або з третьою особою. Щоб оформити все швидко і надійно, бажано звернутися до досвідченого нотаріуса. В такому випадку гарантується висока якість обслуговування, постійні консультації і адекватна вартість. За посиланням https://notarius-averina.kiev.ua/ua можна дізнатися, як саме все проходить, щоб розібратися в деталях, тонкощах.

Особливості правильного оформлення дозволу на виїзд дитини з України

В Україні, як і практично в усіх інших країнах, є певні закони, пов’язані з виїздом громадян за кордон. Деякі з них стосуються подорожей для неповнолітніх. Це дозволяє підвищити рівень безпеки. Тільки з дорослим дитина отримує можливість вирушити в іншу країну, але є певні обмеження. Потрібно, щоб разом з нею їхали обоє батьків, в іншому випадку треба оформити спеціальний дозвіл. Його слід оформляти в нотаріальній конторі. Якщо звернутися в надійне місце, можна розраховувати на швидкість і надійність за всіма параметрами.

Дозвіл на виїзд дитини є своєрідною заявою, яку формує один з батьків або відразу обоє. Все залежить від того, з ким саме дитина виїжджатиме. Це може бути батько або мати, а також родичі або інші супроводжуючі особи. Дозвіл засвідчується нотаріусом у встановленому порядку. Існує безліч приводів, коли може виникнути потреба в такому документі. Серед найпоширеніших – відвідування навчальної олімпіади, дитячого табору, екскурсії тощо. Треба підготувати дозвіл, закордонний паспорт і т.д. У дозволі мова йде про те, що батьки дають свою згоду. Вказуються терміни і деякі інші дані. Це дуже поширена практика, яка активно використовується у багатьох країнах. Зроблено це для підвищення рівня безпеки подорожей неповнолітніх.

Заява, залежно від конкретної ситуації, оформляється одним з батьків або відразу двома. Обоє батьків можуть написати одну заяву на двох, якщо є відповідна можливість. Якщо вона відсутня через перебування в різних містах, доведеться оформити два документа. Додатково краще зробити копії, щоб потім не виникало ніяких проблем.

Нотаріальний дозвіл на виїзд дитини в Києві

Складання документа в нотаріальній конторі, репутація якої не піддається жодним сумнівам, проходить швидко і без проблем. У документі вказуються різні дані, серед яких:

Країни, які має відвідати дитина
Маршрут
Дати подорожі

Вся процедура займає порівняно небагато часу. В середньому це близько пів години. Нотаріальна контора Євгенії Аверін намагається створити для клієнтів максимально комфортні умови, скористатися якими може кожен бажаючий. Кваліфіковані консультації допоможуть нічого не упустити. Нотаріус підтверджує справжність підписів. Це є його основним завданням. За все інше відповідають батьки. Вони повинні знати, хто буде супроводжувати дитину, надати актуальні дані.

Оформлення являє собою відповідальну процедуру, довірити реалізацію якої бажано професіоналу з досвідом. Вартість залежить від різних чинників, але в перевіреної контори завжди буде максимально доступною. Крім приємної вартості можна розраховувати на гідний сервіс, підказки і просто якісне обслуговування. Заява складається в повній відповідності до основних стандартів.