fbpx

Підірваною у Криму залізницею могли перевозити “Калібри” ‒ британська розвідка

Головна Сторінка » Підірваною у Криму залізницею могли перевозити “Калібри” ‒ британська розвідка

У британській розвідці прокоментували підрив колій на залізниці у тимчасово окупованому Росією Криму 18 травня.

Там вантажний потяг зійшов з рейок, заблокувавши єдину залізничну колію до порту Севастополя, де базується Чорноморський флот РФ. Про це йдеться у повідомленні міноборони Великої Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залізниця “стомилась”: у ГУР прокоментували нові вибухи в Криму

“Росія швидко відремонтує лінію, але інцидент призведе до переривання поставок і, можливо, також озброєнь, таких як крилаті ракети “Калібр”, до Чорноморського флоту РФ”, ‒ йдеться у повідомленні.

За оцінками британської розвідки, такі події ще більше посилять стурбованість Кремля щодо його здатності захистити іншу ключову інфраструктуру в Криму.

“Півострів зберігає життєво важливу психологічну та матеріально-технічну роль у сприянні війни Росії в Україні”, ‒ зазначають у міноборони Великої Британії.

У тимчасово окупованому Криму вранці 18 травня прогримів вибух на залізниці. Російські ЗМІ повідомили про нібито підрив залізничного полотна. Вибухнуло у Сімферопольському районі. У результаті з колії зійшов поїзд із зерном.

У ніч на 19 травня безпілотники нібито атакували залізницю під Джанкоєм в окупованому Росією Криму. У зв’язку з цим довелося призупинити рух потягів.

Generated by Feedzy