Підлітки, які знущалися з хлопця у Вроцлаві, виявилися українцями

Home Новини звідусіль Підлітки, які знущалися з хлопця у Вроцлаві, виявилися українцями

Поліція Вроцлава встановила, що всі учасники нападу на українця, якого заманили в пастку, принижували та знімали на відео, також є громадянами України.

Про це повідомляє TVN 24.

Як повідомив речник поліції комісар Войцех Яблонський, до групи входили семеро неповнолітніх, які знали одне одного з місця проживання, школи чи роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі невідомі понівечили українську церкву

Трьом з них вже висунули звинувачення у побитті, завданні тілесних ушкоджень та образі. Решта учасників через свій вік (менше 17 років) відповідатимуть перед судом у справах сім’ї.

У Польщі 32-річному чоловіку висунули обвинувачення за жорстокий напад на громадянина Румунії, якого він помилково прийняв за українця. Інцидент стався 15 березня цього року в торговому центрі Wroclavia у Вроцлаві.

За даними слідства, нападник – Міхал Ф., безробітний фітнес-інструктор – відкрив вогонь із пневматичного пістолета, кілька разів вистріливши у голову потерпілому. Зокрема, він поцілив у очне яблуко, повіку та потилицю. Після стрілянини зловмисник продовжив бити жертву руками та ногами.