Підвищення зарплати військових до 200 тисяч: у Раді прокоментували

Головна Сторінка » Підвищення зарплати військових до 200 тисяч: у Раді прокоментували

Співрозмовник у парламентській фракції “Слуга народу” прокоментував інформацію про плани підвищити зарплату військовим до 200 тис. грн.

Про це повідомили LIGA.net.

“Сирський (головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. – Gazeta.ua) сказав, що було б непогано мотивувати тих, хто вже на передовій довгий час, скоро буде два роки. І ось є пропозиція платити їм не 100 тисяч гривень, а 200 тисяч гривень. Саме тим, хто з самого початку на фронті”, – розповів співрозмовник.

“Але це не проговорили ані з фінансовим блоком, ані з прем’єром”, – сказав.

За словами співрозмовника, це хороша ідея. Але, по-перше, головком ЗСУ має назвати кількість військових, по-друге, у Міністерстві фінансів мають сказати, скільки це коштуватиме.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголосили великий збір на морські дрони. За пів дня українці надонатили понад 60 млн. Долучайтесь

“Зараз триває робота робочих груп в Міністерстві фінансів. Джерела фінансування щодо всіх цих видатків будуть розглянуті міністерством. Чекаємо на їх пропозиції”, – сказав голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Нардеп від “Слуга народу”, член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Здебський раніше заявив, що законопроєкт №11012, яким пропонується підвищення щомісячної зарплатні військовим, розглянуть, ймовірно, після законопроєкту про мобілізацію.

21 лютого президент Володимир Зеленський зустрівся із народними депутатами з фракції “Слуга народу”.

Нардеп Юрій Мисягін повідомив, що президент сказав, що військовим, які на передовій вже два роки, необхідно підняти зарплату до 200 тис. грн.