fbpx

Після розгрому армія РФ збирається знову штурмувати Вугледар – британська розвідка

Головна Сторінка » Після розгрому армія РФ збирається знову штурмувати Вугледар – британська розвідка

Російська армія найближчим часом готується до нового наступу на Вугледар в Донецькій області.

Але навряд чи їм вистачить ресурсів для цього. Про це повідомило міноборони оборони Великобританії у Twitter 23 лютого.

За даними розвідки країни, існує реальна ймовірність того, що Росія готується до нових наступальних дій у цьому районі, попри невдалі атаки на початку лютого та наприкінці 2022 року, що привели до великих втрат.

За дії під Вугледаром, скоріш за все, і зараз відповідає Східна група сил РФ. Її командувач, полковник Рустам Мурадов може перебувати під сильним тиском. Оскільки від нього вимагають покращити результати після різкої критики з боку російської націоналістичної спільноти після попередніх невдач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після провалу під Вугледаром окупанти відмовились йти у наступ

“Однак навряд чи Мурадов має ударну силу, здатну домогтися прориву”, додали у звіті.

У міноборони додали, що протягом останніх 48 год. тривали запеклі бої в районі Бахмута на Донеччині.

Там українські сили зберігають відкритими шляхи постачання на захід, попри поступове оточення Росією протягом останніх шести тижнів, кажуть союзники.

Вугледар теж опинився під сильними обстрілами.

Названі елітними 155-та бригада та 40-ва бригада морської піхоти РФ зазнали дуже великих втрат під Вугледаром і, скоріш за все, є неефективними у бою, повідомляла британська розвідка.

Російські війська продовжують штурмувати Вугледарський напрямок, але зазнають “дуже великих” втрат. Зокрема, у бронетехніці. Лише за минулий тиждень Сили оборони ліквідували понад 100 одиниць ворожої техніки, повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

Generated by Feedzy