Після удару дронів найбільший НПЗ російського “Лукойлу” наполовину зупинився

Головна Сторінка » Після удару дронів найбільший НПЗ російського “Лукойлу” наполовину зупинився

У Нижньогородській області Російській Федерації внаслідок удару дронів по нафтопереробному заводу “Лукойл-Нижньогороднафтооргсинтез” у місті Кстово вийшла з ладу первинна установка перероблення нафти АВТ-6.

Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на анонімні російські джерела у галузі.

Потужність установки становить близько 53% від перероблення всього підприємства.

Саме підприємство – четверте в РФ за обсягом перероблення. Після кількох аварій у грудні та січні воно вже обмежувало випуск бензину, але поступово відновлювало виробництво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії впав військово-транспортний літак

У 2023 році завод переробив 15,8 млн тонн нафти, виробивши 4,9 млн тонн автомобільного бензину, 5,6 млн тонн дизельного пального, 2,3 млн тонн мазуту і 0,8 млн тонн авіагасу.

“Лукойл-Нижньогороднафтооргсинтез” – нафтопереробний завод паливно-мастильного профілю, найбільший НПЗ російської нафтової компанії “Лукойл”, повідомили Liga.net.

12 березня у Кстовому безпілотники атакували нафтопереробний завод, почалася пожежа.

10 березня вибухнуло на газопроводі в Ханти-Мансійському автономному окрузі Тюменської області РФ, а у Курській області горіла нафтобаза.

Перед цим у Бєлгородській області РФ прогримів вибух на нафтобазі. Після цього сталася пожежа, а у Волгоградській області безпілотник вдарив по металургійному комбінату.