Після відпочинку на Мальдівах: Пренткович і Гонковський знайшлися у Португалії – блогер

Головна Сторінка » Після відпочинку на Мальдівах: Пренткович і Гонковський знайшлися у Португалії – блогер

Блогерка-мільйонниця Тетяна Пренткович разом із своїм бойфрендом Андрієм Гонковським після скандального відпочинку на Мальдівах опинилися у Португалії.

Про це повідомив блогер Богдан Беспалов з посиланням на власні джерела.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лейтенант ЗСУ прокоментував виїзд чоловіка блогерки Пренткович на Мальдіви

“Пренткович і Гонковський зараз в Португалії. Переживають несправедливий хейт від українців на сонячному березі… Втомились від війни, від хейту і скоро так будуть сипатись більшість, хто за ці два роки вдягав маску патріотів та емпатів”, – йдеться в іронічному повідомленні.

Скандал навколо блогерів виник у січні цього року. Тоді в мережі з’явилися фото, як Пренткович на островах розважається із своїм бойфрендом. Видання “Таблоїд” повідомляло, що чоловік виїхав за кордон як волонтер.

Пізніше Гонковський підтвердив, що на фото був він. Зазначив, що в Польщі у нього була запланована благодійна подія “Магія ранку” на 11 січня, але дата проведенення заходу змінилася в останній момент. Тож він вирішив полетіти на відпочинок з родиною.

Згодом виявилося, що Гонковський не повертався до України . Про це повідомила “Українська правда” з посиланням на прикордонну службу.