Майбутнє України беззаперечно пов’язане з інтеграцією до Організації Північноатлантичного договору (НАТО).
Рішення про незворотний курс України до Альянсу, ухвалені на попередніх самітах, залишаються в силі. Про це міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус повідомив під час спільної пресконференції у Києві з президентом України Володимиром Зеленським.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна скоро отримає першу далекобійну зброю, виробництво якої профінансувала Німеччина – Пісторіус
“На самітах у Вашингтоні та Брюсселі вже чітко обговорювали, що майбутнє України – у НАТО. Не бачу жодних інших процесів у цьому напрямку”, – заявив Пісторіус.
Водночас міністр зауважив, що поки не може коментувати остаточний текст декларації майбутнього саміту НАТО, який відбудеться 24-25 червня у Гаазі, та які конкретні формулювання стосовно України там будуть.
Навіть у разі досягнення мирної угоди між Україною і РФ диктатор Володимир Путін продовжить становити загрозу для Європи, заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.