Пів мільйона українців допомагають Силам оборони через чатбот “єВорог”

Головна Сторінка » Пів мільйона українців допомагають Силам оборони через чатбот “єВорог”

Півмільйона українців допомагають Збройним силам України через чат-бот “єВорог”.

Заявки громадян про техніку, особовий склад ворога чи колаборантів у чатбот щодня допомагають примножувати статистику втрат окупантів. Про це Міністерство цифрової трансформації України повідомило у Telegram.

Там нагадали, що за час повномасштабного вторгнення Сили оборони вже ліквідували понад 201 тис. загарбників та 3770 ворожих танків. У Мінцифри переконані, що такого потужного результату не вдалося б досягти без народної розвідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як говорити з дітьми про мінну безпеку: поради

“Ваші заявки про техніку, особовий склад ворога чи колаборантів у чатбот “єВорог” щодня допомагають примножувати статистику втрат окупантів. А заявки про підозрілі та вибухонебезпечні предмети зберігають життя тисячам українців”, йдеться у повідомленні.

У Мінцифри додали, що чекають ще більше заявок у “єВорог”, щоб Сили оборони отримували інформацію від народної розвідки, а наші міста і села знову стали вільними,

“Дякуємо кожному сміливому українцю, який долучився до народної розвідки та перетворив свій смартфон на зброю. Саме ви приближаєте нашу Перемогу! Перейти в “єВорог” можна з головного екрана застосунку “Дія” або за посиланням t.me/evorog_bot”, йдеться у повідомленні.

Державна служба з надзвичайних ситуацій щодня знешкоджує міни, снаряди, бомби, які лишили після себе російські окупанти.

Щоб допомогти нашим розмінувальникам швидше ліквідувати небезпечні знахідки, розширили функціонал чатбота “єВорог” і додали нову опцію повідомити ДСНС про вибухонебезпечні предмети. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.