По всій Україні є небезпека ракетних обстрілів

Головна Сторінка » По всій Україні є небезпека ракетних обстрілів

В усіх областях України є небезпека ракетних обстрілів.

Зафіксували злети МіГ-31К, повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкрили характеристики гіперзвукової ракети “Кинджал”

Ці літаки є носіями ракет “Кинджал”.

Вперше про застосування ракетного комплексу” Кинджал” в Україні повідомило міністерство оборони РФ 19 березня 2022 року, йшла мова про удар по селищу Делятин Івано-Франківської області.

9 травня 2022 року по цивільних об’єктах в Одеській області були запущені ракети комплексу з літаків стратегічної авіації Ту-22М3, внаслідок чого було поранено двоє людей і зруйновано п’ять об’єктів туристичної інфраструктури.

7 серпня 2022 року під час наступного обстрілу ракетами “Кинджал” ворог завдав удару по об’єктах у Вінницькій області.

26 січня 2023 року Росія завдала чергового масованого ракетного удару по території України.

9 березня 2023 року, під час ракетної атаки на Україну Росія застосувала різні типи ракет, зокрема шість ракет “Кинжал”.

Вперше було повідомлено про перехоплення “Кинджалу” 4 травня 2023 року. Російську ракету, випущену з території Росії перехопили українські сили протиповітряної оборони в небі над Київщиною. Факт перехоплення “Кинджала” комплексом Patriot підтвердили американські урядові джерела та офіційно речник Пентагону.

Вночі 16 травня 2023 року Командування Повітряних сил ЗСУ повідомило, що під час ракетної атаки на Київ було збито 27 повітряних цілей, в тому числі шість “Кинджалів”.