Під час вистави “Ромео та Джульєтта” актори випали з балкону. Які наслідки

Головна Сторінка » Під час вистави “Ромео та Джульєтта” актори випали з балкону. Які наслідки

В одному з угорських театрів під час вистави “Ромео та Джульєтта” раптово травмувалися актори. Вони не втримали рівновагу та впали з балкону.

Зараз вони перебувають у лікарні. Про це повідомляє BBC.

У виставі Юлія Сас грала Джульєтту, а Лайош Отто Хорват перевтілився в її суворого батька. Під час виступу вони впали з балконної декорації вниз. Приземлилися актори на платформу, яка була розташована за лаштунками. Постраждалих прооперували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Melovin вперше розказав, що має невиліковну хворобу

Після нещасного випадку директор Національного театру Аттіла Віднянський захотів звільнитися. Проте з рішенням не поспішають, адже наразі з’ясовуються усі деталі цієї неприємної ситуації.

Згодом після інциденту міністр культури Угорщини Янош Чак та Віднянський відвідали акторів у лікарні.

“Завдяки професійній та якісній медичній допомозі стан Юлії Сас та Отто Лайоша Хорвата постійно покращується. Міністерство надає невідкладну екстрену допомогу обом артистам у цей важкий період”, – зазначив міністр.

Українська ведуча “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс показалась зі зламаною рукою, розбитим носом і безліччю синців на обличчі. Жінка впала з велосипеда. 21 серпня чоловік влаштував її побачення. Проте воно закінчилося нещасним випадком.