Побачать світло в кінці тунелю: життя яких знаків перетвориться на казку

Головна Сторінка » Побачать світло в кінці тунелю: життя яких знаків перетвориться на казку

2 травня – сприятливий час для подорожей і переїзду на нове місце проживання. Але не слід змінювати місця роботи.

Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Цього дня нічого не даватиметься легко, – говорить астрологиня. – Будьте наполегливими. Не відступайте перед тиском обставин. Гарні результати матимуть завзяті й уперті. Господарюйте економно. Брак коштів компенсуйте кмітливістю. Можна розрахуватися бартером. Уникайте поспішних рішень. Нові ідеї слід обговорити в колі однодумців. Не ігноруйте порад досвідчених людей. Добре йтиме колективна робота. Долучайтеся до спільної праці. Овни, Діви, Стрільці й Риби побачать світло в кінці тунелю. Життя цих знаків перетвориться на казку”.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Допомагайте всім, хто потребує допомоги. Вільний час присвятіть заняттю колективними видами спорту. Уникайте стресових ситуацій. Нервова система потребуватиме підтримки.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Не шукайте пригод на свою голову. Помиріться з коханими, не сваріться з людьми, від яких залежить ваше майбутнє. Стережіться травм голови. Нагадають про себе мігрені та безсоння.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Емоції братимуть верх над розумом. Швидше можете нашкодити комусь, аніж допомогти. Заспокойтеся, зберіться, попросіть рідних про допомогу.

Рак (22 червня – 22 липня)

Важко буде зосередитися на роботі. Легко втрачатимете пильність. Робіть більше пауз під час клопіткої праці. Це вдалий час для наведення ладу в оселі. Зробіть своє помешкання просторим та затишним.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Не ризикуйте своїм майном. Не позичайте нікому свої речі. Закупи продуктів на свято зробіть вранці. Тоді вдасться уникнути черг.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не намагайтеся комусь сподобатися чи проходити відбір на якусь посаду. Є ризик провалити співбесіду чи кастинг. Утримайтеся від нової стрижки, не фарбуйте волосся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Море по коліна: яким трьом знакам зірки пророкують шалений успіх

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

На вас сильно впливатимуть батьки і родичі, до думок яких ви прислухаєтеся. Під їхнім тиском можете зробити багато помилок. Приймати важливі рішення краще після Великодня.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Добро повернеться до вас сторицею. Виявляйте милосердя. Це вплине на якість вашого життя і на емоційний стан. Не грайте в азартні ігри. Кишеня може постраждати. У вашому оточенні з’являться нові знайомі. Серед них будуть ті, хто стане надійним другом надовго.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не намагайтеся причарувати людину, яка вам симпатизує. Здобути взаємність буде важко. Може турбувати задишка. Не варто йти на рекорд.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Не варто щось змінювати у фінансовій політиці до наступного тижня. Заощаджуйте. Можливі збої в обміні речовин. Не варто сідати на дієту. Відмовтеся від татуювань та ін’єкцій краси. Це може позначитися на вашій зовнішності.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Відчуєте себе щасливчиком. Потрапите у потрібне місце в потрібний час. Зумієте навіть критичну ситуацію використати на власну користь.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Роботи у вас буде багато. Але за неї гарно заплатять. Хотітиметься змін в особистому житті. Представники протилежної статі будуть щедрими на компліменти. Але нові стосунки не виправдають ваших сподівань.

Травень принесе українцям багато гарних новин. Фінансові справи підуть угору. Легко буде знайти роботу та побудувати кар’єру. Астрологиня назвала чотири знаки, які стануть найзаможнішими.