У місті Меттманн поблизу Дюссельдорфа невідомий чоловік напав на українського підлітка.
15-річний хлопець отримав серйозні травми, повідомляє агентство DPA.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Німеччині вбили українського баскетболіста: подробиці
Інцидент трапився у закусочній. Незнайомець зробив ксенофобські зауваження у бік українця, після чого вдарив його по голові невідомим предметом і втік.
У лікарні з’ясувалося, що травми хлопця набагато серйозніші, ніж вважалося спочатку. Однак загрози його життю не було.
Свідки описали нападника як сильного і міцного чоловіка зростом близько 1,92 метра. Ведеться розслідування.
Приблизно в той же час в Обергаузені, теж неподалік від Дюссельдорфа невідомі з ножами напали на двох українських баскетболістів Володимира Єрмакова та Артема Козаченка. Єрмаков від численних травм помер у лікарні, його товариш перебуває у реанімації.
Вбивцю затримали. Німецька поліція заявила, що не бачить “конкретних доказів злочину на ґрунті ксенофобії”. Сутичці передувала суперечка.