Подоляк звернувся до кримчан: “Облаштовуйте укриття і запасайтеся водою”

Home Новини звідусіль Подоляк звернувся до кримчан: “Облаштовуйте укриття і запасайтеся водою”

Мешканців тимчасово окупованих територій, зокрема Криму, попросили подбати про свою безпеку.

Варто знайти та облаштувати укриття, пише радник глави Офіса президента Михайло Подоляк у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Каховському мості з’явилися нові дірки

“Просимо мешканців окупованих територій, включно з півостровом Крим, стежити за оголошеннями органів влади стосовно дотримання рекомендацій під час заходів з деокупації. Зокрема, вже зараз облаштувати укриття, запастися достатньою кількістю води й зарядити павербанки”, написав він.

Раніше українська влада закликала мешканців окупованих територій перебувати якомога далі від військових об’єктів та перевірити укриття. Вже розробляють маршрути евакуації з Криму.

У тимчасово окупованому Криму морги й лікарні заповнені російськими військовими. Всю цивільну медичну інфраструктуру в Джанкої, Армянську, Сімферополі й Севастополі окупанти використовують для обслуговування росіян.

Російські окупанти відправлятимуть в Криму москвичів, пітерців і строковиків.