fbpx

Поки Байден був в Києві, росіяни невдало запустили балістичну ракету – ЗМІ

Головна Сторінка » Поки Байден був в Києві, росіяни невдало запустили балістичну ракету – ЗМІ

Росія проводила випробування ядерної ракети “Сармат”, яка може нести кілька ядерних зарядів. Випробування не вдалося.

Президент Сполучених штатів Джо Байден перебував в Україні. США були попереджені, пише CNN із посиланням на свої джерела із США.

Один із неназваних чиновників сказав, що випробування не становили небезпеки для Сполучених Штатів, а тому Вашингтон не розглядав їх як ескалацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мертве і живе”: в Офісі президента порівняли промови Путіна та Байдена

Випробування важкої ракети “Сармат”, яка прозвана на Заході Satan II, провалилося. Так, якби все пройшло успішно, президент РФ Володимир Путін підкреслив би важливість результатів у своєму зверненні. Однак Путін не говорив про це.

Журналісти припустили, що на початку цього тижня США та Росія спілкувалися кількома різними каналами з метою усунення конфліктів офіційні особи США також повідомили росіян, за кілька годин до візиту Байдена до Києва, про те, що американський президент здійснить поїздку до Києва.

РС-28 “Сармат” російський стратегічний ракетний комплекс (ракетна система) шахтного базування п’ятого покоління з важкою багатоступінчастою міжконтинентальною рідинною балістичною ракетою (МБР).

Несподіваний візит президента Джо Байдена до Києва має показати, що США не втомилися від України і не припинять допомагати. Він був із великими ризиками. Байден обговорив з президентом Володимиром Зеленським подальші кроки на полі бою і заявив про додаткову військову допомогу на $500 млн. Візит готували кілька місяців в умовах суворої таємності та до останньої години про його можливість публічно заперечували.

Generated by Feedzy