fbpx

Пол Маккартні розповів, хто насправді розвалив The Beatles

Головна Сторінка » Пол Маккартні розповів, хто насправді розвалив The Beatles

Британський музикант сер Пол Маккартні заявив, що розпад The Beatles спровокувало рішення Джона Леннона покинути гурт.

Майже 50 років усі вважали, що саме Маккартні вирішив почати сольну кар’єру, пише BBC. На питання, чи міг би зберегтися ліверпульський квартет, якби Леннон не пішов із нього, Маккартні відповів ствердно. Повна версія інтерв’ю має вийти 23 жовтня.

“Джон якось зайшов у кімнату та сказав: я йду з The Beatles, це хвилює, наче розлучення. Він хотів почати нове життя з Йоко Оно. Хотів просто ніжитися у ліжку в Амстердамі. Із цим не посперечаєшся. Не я спровокував розпад гурту”, – сказав музикант.

Про нібито причетність виконавця до розпаду The Beatles свідчив пресреліз до першого сольного альбому Маккартні. У ньому йшлося, що він узяв перепочинок і не може “передбачити час, коли Леннон і Маккартні знов писатимуть разом пісні”.

Маккартні наголосив, що хотів продовжити існування The Beatles. Декілька місяців решті учасників гурту довелося прикидатися, що все гаразд. Згодом співак подав на гурт до суду, бо новий менеджер Алекс Кляйн хотів привласнити собі його музику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концерти The Beatles пікетували члени Ку-клукс-клану

Екссоліст The Beatles 34-річний Джон Леннон виступив на сцені востаннє 28 листопада 1974-го. Це сталося у нью-йоркському залі “Медісон Сквер Гарден”. Через 6 років співак загинув.

В інтерв’ю, опублікованому в лондонській газеті Evening Standard 4 березня 1966-го, заявив що вони популярніші за Христа. Колектив виник за шість років до цього в англійському місті Ліверпуль. Леннон, Маккартні, Джордж Харрісон, Стюарт Саткліфф і Піт Бест придумали назву The Beatles. За два роки Саткліффа та Беста замінив барабанщик Рінґо Старр.