Поліцейська проміняла 17-річний досвід роботи на кар’єру 18+

Головна Сторінка » Поліцейська проміняла 17-річний досвід роботи на кар’єру 18+

Колишня поліцейська 61-річна Б’янка Джаг проміняла свою форму на бікіні. Зараз вона продає еротичний контент у інтернеті.

Жінка покинула роботу в 2012 році після того, як 17 років патрулювала вулиці. Раніше вона заробляла $600 на тиждень, а тепер отримує удвічі більше. Про це пише таблоїд DailyStar.

Зараз у неї понад 120 тис. підписників в Instagram. Б’янка каже, що витрачає зароблені гроші на вдосконалення себе.

“Мені тричі робили груди, але я не була задоволена результатами. Потім я підтягнула живіт і нарешті лягла під ніж, щоб зробити верхні повіки”, – зазначила модель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Лікує” клієнтів розмовами і своїм тілом. Румунська психологиня заробляє $6 тис. за місяць на контенті 18+

На маммопластику та підтяжку живота вона витратила $16 тис. За операцію на повіках заплатила $2500.

“Решта все моє. Щоб зберегти молодість, кожні три місяці я роблю ботокс, але не занадто, бо не хочу, щоб моє обличчя було безвиразним”, – пояснила жінка.

Після того, як вона звільнилась із поліції, відкрила власний ресторан. Джаг керувала ним п’ять років, поки його не закрили через банкрутство. Потім вона почала кар’єру 18+.

“Я дуже добре справлялася зі своєю роботою поліцейської. Моєю основною метою було допомагати людям, і у мене було багато обов’язків. Я також виконувала слідчу роботу, але після 17 років служби офіцером я пішла, бо це вже не приносило задоволення. Я не була щаслива і потребувала змін у своєму житті. Я почала працювати у секс-індустрії, щоб стати на ноги фінансово після того, як мій ресторан закрився”, – сказала Б’янка.

38-річна Адрієн Колезар, відома як найкрасивіша поліцейська Німеччини, звільнилась з роботи заради Instagram. Жінка стала відомою після того, як почала публікувати пікантні знімки. Зараз вона має 520 тис. прихильників в соціальній мережі.