“Політаю на дрончиках” – популярний комік сказав, що думає про мобілізацію

Головна Сторінка » “Політаю на дрончиках” – популярний комік сказав, що думає про мобілізацію

Український гуморист Андрій Лузан висловився про мобілізацію.

У шоу Раміни Есхакзай “30+” він зазначив, що після закону про мобілізацію та заборони на виїзд чоловікам у нього був стрес.

“Коли почалася війна, я почитав, що було в історії, і як націям вдалося відстояти свою незалежність. Єдиний спосіб, який допоміг, це, що всі без виключення оволоділи зброєю і мали базові навички військових. Швейцарія, Швеція, Ізраїль, Південна Корея, коли всі рівні в плані військової підготовки, то ці країни складно захопити й вони в безпеці. Я почитав про це і подумав: куплю собі “ствол”, піду навчуся стріляти, і потім вийшов закон про мобілізацію. А в мене вже і форма, і взуття, і зброя, шолом, я вмію стріляти, і вже спокійніше, і немає стресу”, – пригадав Лузан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий телемарафону у прямому ефірі заявив, що йде на фронт

За його словами, мобілізація – правильний крок.

“Це наша країна, ми не можемо сказати: “Я не буду служити, якщо тут все крадуть”. Тому я краще піду на полігончик, політаю на дрончиках, мене це заспокоює. Я це не пропагую, а просто кайфую”, – підсумував комік.

Український співак Дмитро Шуров, він же Pianoбой, закликав не мобілізувати артистів на фронт. Виконавець заявив, що звільнення від служби на фронті повинні мати ті громадяни, без діяльності яких держава не може обійтися.