fbpx

Польща показала, як прикордонники Білорусі ріжуть колючий дріт

Головна Сторінка » Польща показала, як прикордонники Білорусі ріжуть колючий дріт

Минулої доби, 11 січня, майже 70 мігрантів знову намагалися нелегально потрапити в Польщу з Білорусі. У цьому їм сприяли білоруські прикордонники.

Про це повідомив пресцентр прикордонної служби Польщі у Twitter.

“11 січня польсько-білоруський кордон намагалися нелегально перетнути 68 осіб. Групи з 18 і 15 осіб нелегально перетнули кордон у зоні відповідальності прикордонної застави у Мєльніку”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що на відрізках кордону, що охороняється прикордонними заставами у Дубічах Церковних та Ліпську, зафіксували провокації з боку білоруських служб. Ті осліплювали польські патрулі лазерами й пошкоджували колючий дріт.

Прикордонна служба Польщі також оприлюднила відео. На ньому видно, як білоруські служби ріжуть колючий дріт, організовують перекидання через лінію кордону групу мігрантів і кидають каміння у бік автомобіля польського патруля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні Вірменії та Азербайджану не вщухають постріли: є нові жертви

Польща й країни Балтії обвинувачують Білорусь і Росію в гібридній агресії із застосуванням штучно спровокованої міграційної кризи. Від початку серпня польсько-білоруський кордон намагалися нелегально перетнути майже 40 тис. мігрантів із країн Близького Сходу та Африки.