Польська модель прикрила інтимні місця крихітним бікіні

Головна Сторінка » Польська модель прикрила інтимні місця крихітним бікіні

Польська фітнес-модель Вероніка Бєлік показала сексуальну фігуру в купальниках.

Блогерка, яка має 3,7 млн. підписників в Instagram, позувала в крихітному бікіні рожевого кольору. Крім цього продемонструвала апетитні груди та підтягнутий прес у принтованому комплекті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заробляє $180 тис. за рік. 23-річна британка проміняла кар’єру лікаря на контент для дорослих

На початку кар’єри Бєлік показувала у соцмережі свої тренування. За її словами, вона досягла такої неймовірної форми лише завдяки спорту. Однак це провокувало в коментарях бурхливі дискусії. Жінку звинувачували, що вона використовує фотошоп для поліпшення знімків.

Попри всі обговорення Вероніка здобула шалену популярність. З нею уклали контракти багато відомих брендів, в тому числі Guess і New Balance.

“Ангел” Victoria’s Secret 32-річна модель Жасмін Тукс позувала топлес, прикриваючи груди руками. Крім цього одягла стильне бікіні, яке підкресило її розкішні форми. Жасмін почала модельну кар’єру з 15 років. На подіумі опинилася завдяки матері, яка працює стилістом. У дитинстві займалася гімнастикою, футболом і волейболом. Перший дорослий контракт підписала в 2010 році, а наступного року дебютувала на міжнародному подіумі. Тоді ж потрапила на обкладинку італійського Vogue.