fbpx

Помер 20-річний український військовий, якого поранив ворожий снайпер

Головна Сторінка » Помер 20-річний український військовий, якого поранив ворожий снайпер

1 січня 2022 року в Харківському госпіталі помер 20-річний десантник із Житомирщини Ігор Тичина.

Військового 27 грудня 2021-го тяжко поранив ворожий снайпер. Про це повідомляє Коростенський міський колегіум, випускником якого був Тичина.

Воїн воював у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

“З невимовним сумом сповіщаємо, що 1 січня від ворожої кулі снайпера на 21-му році обірвалося життя нашого випускника Тичини Ігоря Олеговича, який вірно служив Україні на сході нашої держави. Тичина Ігор гідно і відповідально ніс службу, був добрим і надійним товаришем, справжнім патріотом України та мав багато планів на майбутнє, яким не судилося здійснитися”, сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо ім’я військового, який загинув 31 грудня на Донбасі

“27 грудня Ігор Тичина був поранений кулею снайпера. Він перебував у комі в Харківському госпіталі. Лікарі боролися за його життя, але першого січня молоде життя обірвалося”, розповіла заступниця Коростенського міського голови Наталія Чижевська.

Ігор Тичина народився у 2001 році в багатодітній родині. Закінчив у Коростені школу №10. Захоплювався спортом, був волейболістом.

Прощання з військовим відбудеться на центральній площі Коростеня. Про день і час прощання повідомлять згодом.

27 грудня з боку російсько-окупаційних військ зафіксували 10 обстрілів, у тому числі один із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Внаслідок дій ворога було поранено двох військовослужбовців ЗСУ, яких у важкому стані госпіталізували до лікувальних закладів.