fbpx

Померла горила, яка стала зіркою завдяки селфі

Головна Сторінка » Померла горила, яка стала зіркою завдяки селфі

Гірська горила, яка стала інтернет-зіркою після того, як з’явилася на селфі, зроблене в найстарішому національному парку Африки, померла на руках у рейнджера, який врятував її в дитинстві.

Фото, на якій горила Ндакасі робить останній подих, коли лежить на руках в Андре Баума, показало зв’язок між мавпами, які перебувають під загрозою зникнення, і тими, хто ризикує життям, щоб їх врятувати. Про це пише The Times.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Померла найрозумніша горила: мавпа знала мову жестів і уміла жартувати

Ндакасі померла в національному парку в Демократичній республіці Конго 26 вересня, на 14-му році життя, після тривалої хвороби. Баума доглядав за Ндакасі з тих пір, як рейнджери знайшли її, коли чіплялася за тіло мертвої матері в 2007 році. Їй було тоді два місяці. Ндакасі вважала Бауму за сурогатного батька після того, як врятував її.

“Для мене було привілеєм підтримувати таку люблячу істоту і піклуватися про неї. Це був милий характер та інтелект, які допомогли мені зрозуміти зв’язок між людьми і великими мавпами, і чому ми повинні робити все, що в наших силах, щоб захистити їх. Пишаюся, що назвав Ндакаші своїм другом. Любив її як дитину, і її життєрадісний характер змушував мене посміхатися кожен раз, коли спілкувався з нею. Всі ми будемо сумувати за нею, але завжди вдячні їй за те багатство, яке принесла в наше життя”, – сказав Баума.

Ндакасі знялася в кількох телешоу і фільмах, включаючи документальний фільм “Вірунга”.

Мати Ндакасі застрелили збройні браконьєри. Масові вбивства тварин, які під загрозою, зникнення привели до реформ, які значно посилили захист гірських горил.

22 грудня 1956 року дитинча горили на ім’я Коло народилася в зоопарку міста Колумбуса, США. Вона стала першою горилою, яка народилася в неволі.