fbpx

Поплавський розкрив перспективи резонансного факультету ТікТок

Головна Сторінка » Поплавський розкрив перспективи резонансного факультету ТікТок

Михайло Поплавський розповів про перспективи факультету ТікТок, який відкрили в Київському університеті культури, викликавши величезний резонанс не тільки в Україні, а й у світі. Тему розвитку й важливості популярної соціальної мережі Михайло Михайлович підняв у своєму Інстаграм.

View this post on Instagram

Публикация от Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

Поплавський вважає, що у сучасному стрімкому світі, який є дуже мобільним і часто змінює пріоритети, досягти успіху можуть лише справжні таланти. Ті, хто не просто йде в ногу з часом, а випереджає його.

“ТікТок ЦЕ КОСМОС! Факультет ТікТок у топі світових новин. Ми ламаємо стереотипи і творимо новітню історію України! Місія Університету культури стати лідерами в медіабізнесі та вивести український ТікТок на світовий рівень! ТікТок це не просто сучасний тренд, це інструмент для ведення бізнесу”, пише Поплавський.

У відео він розповідає, що насправді відкрити факультет ТікТок його попросили студенти. І він прислухався до талановитої молоді. Сам зайшов у соцмережі і зараз вражає кількістю підписників в ТікТок у нього більше півмільйона.

“Факультет ТікТок це є космос! Як Маск у космосі, так і Поплавський з ТікТоком у космосі! Молодь мене підтримала, а старше покоління почало мене критикувати. Це нормально, тому що завжди активна меншість перемагає більшість, а деякі люди не розуміють, що за цим велика стратегія розвитку кожної особистості, стратегія розвитку України. І ми повинні завоювати інформаційний простір усього світу повністю через ТікТок та інші соціальні мережі, українізувати їх”, каже Поплавський.

Проєкт Факультет ТікТок в Київському університеті культури за резонансом і реакцією суспільства він порівнює з проєктом “Співаючий ректор як технологія”, який свого часу викликав шок, критику і несприйняття, а спрацював як ефективна реклама вузу. Так і факультет ТікТок це новий виклик.

“Криза показала, що можна робити трошки по-іншому. Ми міняємося під тиском зовнішніх обставин, формуємо нові звички і підходи. Щоб заявити про себе і стати оригінальним у цьому шаленому світі, потрібно побачити те, чого інші не бачать. Визначити свої унікальні особливості чи вміння і капіталізувати їх у свій особистісний бренд. Є дві речі, чим відрізняються машини від людини. Якщо взяти машину і людину машина перемагає. Але якщо взяти людину, то перше потрібно не боятися помилятися і друге не варто боятися бути смішними”, наголошує Поплавський.

За словами Поплавського, факультет ТікТок для студентів Університету культури це безкоштовна друга вища освіта.

“Моя основна місія дати молодому поколінню самореалізуватися, стати топовими лідерами в медіабізнесі та вивести український ТікТок на світовий рівень!” ставить амбітні цілі Поплавський. Він впевнений, що для їхньої реалізації є всі можливості. Адже на факультеті ТікТоку діє унікальна навчальна програма професійно-практичної підготовки, аналогів якої немає у світі.

Майстер-класи, тренінги, практикуми проводять популярні тіктокери, інфлюенсери, блогери, топ менеджери, режисери, хореографи, актори та зірки шоу-бізнесу.

На кожне практичне заняття запрошуються нові спікери.