Поради, як розпочати ремонт квартир в новобудові Києва

Головна Сторінка » Поради, як розпочати ремонт квартир в новобудові Києва

Придбавши помешкання в новому житловому комплексі, люди одразу задумуються, як найкраще зробити ремонт в своїй квартирі. Замовити бригаду спеціалістів чи розпочати ремонт самостійно? Якщо все робити самому чи з друзями, родичами, на це піде дуже багато часу та коштів. А довірившись професіоналам своєї справи, ви зекономите свій бюджет та отримаєте якісний ремонт квартири.

Ремонтних бригад у столиці багато, тому обрати хорошу компанію є нелегким завданням. Безумовно найкращою є та, яка надає якісні послуги з ремонту, забезпечує максимальну надійність та красу в оселі. Такою компанією є remontov.kiev.ua. З ними ви отримаєте сучасний дизайн в новобудові, а також всі потрібні послуги. Це може бути як невеликий ремонт, так і повний дизайн інтер’єру.

Більше відео дивіться на ютуб каналі Chernysh PRO ремонт квартир

З чого почати ремонт квартир

Перш за все ви повинні для себе умовно скласти певний алгоритм дій:

1. Планування. Вибрати стиль та дизайнерський проект.

2. Звернутись до remontov.kiev.ua – перевіреної компанії з ремонту квартир.

3. Обговорити ідеї з майстрами і розказати їм своє бачення ремонту, та обумовити суму, яку зможете потратити.

4. Отримати від бригади інформацію про вартість та строки виконання ремонту.

5. Прийняти роботу і насолоджуватись красою власної оселі.

“Придбати власне житло було моєю багаторічною мрією, яка реалізувалась. Оскільки до цього ми з дружиною та донькою проживали в “хрущівці” разом з її батьками. Було надзвичайно важко. І от перш все, зайшовши у свою оселю і відчувши, що це моє, я почав думати про те, як зробити хороший ремонт. Дивився відгуки в інтернеті, розпитував друзів, знайомих, колег, де знайти найкращих спеціалістів з ремонту. Колега порадила звернутись до remontov.kiev.ua, оскільки її батькам дуже сподобалась якість робіт цієї компанії. Я спочатку зателефонував, домовились про зустріч. Розповів майстрам, що хочу бачити в оселі, погодили стиль та графік роботи. Через певний час мені надіслали кошторис. І вже за декілька місяців зателефонували, сказавши, що все готово. Коли я побачив як хлопці все реалізували, був у захваті, втілили всі мої ідеї. Дуже задоволений і всім рекомендуватиму” розповідає киянин Олег Вітренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розпочати дизайнерський ремонт квартир у Києві. ЖК Варшавський плюс

Основні етапи ремонту квартир в новобудові

Зазвичай ремонт квартир відбувається в декілька етапів:

скласти кошторис, вибрати матеріал; оформити технічний проект;

поштукатурити стіни гіпсовою штукатуркою, встановити нові сантехнічні та електромонтажні системи;

виконати оздоблювальні роботи: фарбування, шпаклівка, монтаж дверей, стель;

встановити світильники, меблі, прибрати приміщення.

Компанія Remontov використовує якісні матеріали, а також сучасні стратегії дизайну. Приділяється особлива увага навіть найменшим деталям. Замовивши в них послуги, ви отримаєте недорогий ремонт квартири та затишний, естетичний і привабливий інтер’єр.

Кожна сім’я, рано чи пізно, задумується про те, як зробити ремонт квартири, кухні, кімнати або ж виконати перепланування. І роблять помилку, йдучи в першу чергу на ринок чи будівельний магазин купувати шпалери, які клеяться в кінці ремонту.
А починати потрібно з планування, вибрати стиль, а ще краще розробити дизайнерський проект, та довіритись професіоналам своєї справи. Будівельна компанія remontov.kiev.ua пропонує дуже вигідні умови з ремонту квартир в Києві.