Порошенко назвав пʼять ключових завдань, необхідних для перемоги України

Головна Сторінка » Порошенко назвав пʼять ключових завдань, необхідних для перемоги України

Петро Порошенко під час виступу з трибуни парламенту назвав пʼять ключових пунктів стратегії перемоги України.

“Стратегія має містити 5 пунктів фортифікаційні споруди, зброя і виробництво зброї українськими виробниками, дрони, засоби радіоелектронної боротьби. На все це потрібні гроші, і гроші має фінансувати українська економіка, український бізнес, який ми маємо захистити. Підтримуємо вимоги Великої сімки по закону про БЕБ, закликаємо владу не дурити партнерів”, закликав пʼятий президент.

Порошенко також наголосив: через 10 років після початку російської агресії і два роки після повномасштабного вторгнення вже ні в кого немає ілюзій, що мета путіна знищити Україну.

“путін прийшов не по Донбас, не по Авдіївку і Бахмут, путін прийшов для того, щоб захопити всю Україну, знищити весь український народ, нас з вами. Не має бути жодних ілюзій, Україна знаходиться в смертельній небезпеці. Але є й досягнення: ми з вами зберегли державність. Ми зберегли Україну, і в цьому початок нашої перемоги і її запорука. Заслуга в цьому всіх українців, але насамперед заслуга ЗСУ”, переконаний Петро Порошенко.

“З цієї трибуни всі чотири місяці до початку широкомасштабного вторгнення я і фракція “Європейської Солідарності” закликали прийняти законопроекти, які збільшать обороноздатність нашої держави, збільшити фінансування Збройних Сил, розгорнути резерви, скомплектувати стратегічні резерви, перекрити шляхи наступу. І билися як головою об асфальт. До речі, тендери на Збройні Сили були в 10 разів менше, аніж тендери на асфальт. Але з цим будемо розбиратися після війни”, зауважив Порошенко.

“А зараз нам треба дивитися вперед, і фактором нашої перемоги є єдність і ще раз єдність. Ми маємо сконцентрувати всі дипломатичні зусилля, в тому числі і парламентську дипломатію. І висновок має зробити Голова Верховної Ради, скасувавши ганебне і незаконне розпорядження. Такі дії неприпустимі”, переконаний лідер партії.

Раніше Порошенко повідомив, що планує цього року передати у війська не менше 29 600 FPV-дронів на суму понад 650 мільйонів гривень.