fbpx

Порушення санкцій у ЄС прирівняли до злочинів

Головна Сторінка » Порушення санкцій у ЄС прирівняли до злочинів

Рада Європейського Союзу ухвалила рішення додати порушення санкцій до списку злочинів ЄС. Тих, які включені у Договір про функціонування Євросоюзу.

Про це рішення повідомила пресслужба Ради ЄС.

“Рада сьогодні одностайно ухвалила рішення додати порушення обмежувальних заходів до списку злочинів ЄС, включених до договору про функціонування ЄС”, йдеться у повідомленні.

Наразі члени ЄС по-різному визначають, що є порушенням санкцій та яке покарання за це має бути. Це може призвести до різного ступеню виконання санкцій та ризику їх обходжень.

“Включення порушення санкцій до списку “злочинів ЄС” є першим із двох кроків щодо забезпечення однакового ступеня застосування санкцій на всій території ЄС та припинення спроб обійти або порушити санкції”, – вказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт: Росія програє енергетичну війну із західними країнами

Після ухвалення цього рішення Європейська комісія подасть пропозицію щодо директиви, яка містить мінімальні правила щодо визначення кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС.

Потім цей проєкт директиви має бути обговорений та прийнятий Радою ЄС та Європейським парламентом.

Сфери злочинності, які зараз перелічені в Договорі ЄС – це тероризм, торгівля людьми та сексуальна експлуатація жінок і дітей, незаконний обіг наркотиків, незаконний обіг зброї, відмивання грошей, корупція, підробка платіжних засобів, комп’ютерна злочинність та організована злочинність.

Generated by Feedzy